+380 50 587-13-11
+380 63 347-14-74

Про фабрику меблів «NIKA Меблі»

Меблева фабрика «NIKA Меблі» гідний виробник на сучасному ринку корпусних меблів. У нашому арсеналі широкий асортимент корпусних меблів. Різноманітні меблі для вітальні, спальні, дитячої, робочого кабінету. Серійні меблі «NIKA Меблі» це недорогі меблі, які відрізняється практичністю та функціональністю. У виробництві використовуються сучасні технології.

Робота фабрики розпочалася у 2008 році й щорічно ми набираємо досвід та покращуємо якість виробництва. Завдяки відповідальному, талановитому і працьовитому персоналу зараз фабрика «NIKA Меблі» пропонує для вас якісні, оригінальні, сучасні та надзвичайно зручні корпусні меблі.

Різноманіття асортименту приємно здивує та посприяє легкому й правильному вибору бажаних меблів. Ви зможете вибрати необхідний для вас розмір та колір виробу.

В інтернет магазині ви зможете комфортно обрати бажаний стіл, комод, шафу. Інтернет-каталог меблів розроблено спеціально для вас. Представлені світлини виробів, розміри, характеристики та колірна гамма.

Кожен покупець — наш поважний клієнт, якому ми із задоволенням пропонуємо нашу продукцію та послуги, а також подарувати комфорт і затишок.

Ми йдемо в ногу з часом, вивчаємо нові можливості і тенденції розвитку світового виробництва меблів, покращуємо наші технологічні процеси для досягнення максимальної якості.